Kilka słów o mnie
Bloguję od 2005 roku. Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuję w jednej z państwowych instytucji publicznoprawnych, a wolne chwile poświęcam mojej rodzinie, przyjaciołom i oczywiście fantastyce. To właśnie koleżanki skierowały moje zainteresowania w stronę niezwykłego świata książki, filmu, serialu czy gry. A nawet znalazło się wśród nich miejsce dla mangi i anime. Bywam na lokalnych eventach poświęconych fantastyce. Można znaleźć mnie na Pyrkonie, raz w cosplay'u, raz bez.
 • Preferencje literackie: fantastyka, kryminał, thriller, horror, biografia muzyczna, literatura obyczajowa, manga/komiks.
 • Preferencje muzyczne: rock (hard rock, classic rock), heavy metal (thrash/black/death/doom/power/speed metal) oraz metal neoklasyczny. Po prostu kocham Megadeth!
 • Preferencje filmowe/serialowe: filmy i seriale oglądam "od święta", prędzej pokuszę się o krótkie anime. Prawdopodobnie wynika to z tego, że nikt nie chce oglądać ze mną horrorów - nie mam pojęcia dlaczego. Ale Breaking Bad to naprawdę dobry serial!
 • Współpraca

  Z przyjemnością wymienię się linkami, bannerami i nawiążę wszelkie inne formy współpracy, między innymi podejmę się zrecenzowania książek przekazanych mi przez wydawnictwa, autorów czy księgarnie. Z mojej strony gwarantuję sumienną recenzję, zgodną z moimi osobistymi odczuciami.
  Można się ze mną skontaktować w komentarzu pod najnowszym postem lub mailowo: tamczytam@gmail.com

  http://www.replika.eu/

  Bookmaster.pl czyli świetne książki

  http://lovebooks.pl/

  https://czytampierwszy.pl/

  http://waneko.pl/
  http://www.akapit-press.com.pl/

  http://oficynka.pl/

  https://publicat.pl/
  http://www.papierowyksiezyc.pl/zapowiedzi.html

   
  http://www.wydawnictwomg.pl/
  https://czy-tam.pl/

  https://sztukater.pl/
  http://www.wydawnictwokobiece.pl/
  http://www.wsqn.pl/
  https://bukowylas.pl/

  http://www.wiezaczarnoksieznika.pl


  http://colorfulmedia.pl/produkty,pl,press.html

  http://czasopismobrama.pl/


  http://selkar.pl/

  2 komentarze

  1. Hej!
   Nie chcę ci robić bałaganu w komentarzach, więc napiszę tutaj ;)
   Nominowałam Cię do LBA :P mam nadzieję, że odpowiesz na moje jedenaście pytań, które znajdziesz tutaj: https://doinnego.blogspot.com/2016/08/hej-muminki-przerazacie-mnie-wiecie.html
   Pozdrawiam ciepło,
   Quidportavi

   OdpowiedzUsuń
  2. Hej!
   Chcesz poćwiczyć swoje pisarskie umiejętności i przy okazji wygrać książki, upominki, reklamę bloga i grafikę? Tak? W takim razie zapraszam Cię serdecznie do konkursu literackiego „Już nie zapomnisz mnie” – www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com Wystarczy napisać opowiadanie o dowolnej tematyce do 5 stron i… co dalej? Dowiedz się szczegółów, czytając regulamin na blogu. Pozdrawiam ciepło!

   Ps. Przepraszam za spam, ale wiadomo, jak trudno jest się zareklamować. A może akurat Cię zainteresuje konkurs?

   OdpowiedzUsuń