Witaj w moich skromnych progach!
Jestem Kayla. Pewnie zastanawiasz się teraz, czym lub kim jestem. Może tolkienowskim elfem, czarodziejką wykreowaną przez Joanne Kathleen Rowling albo księżniczką ze zbioru opowiadań Andrzeja Sapkowskiego (o tak! bardzo chciałabym być księżniczką!). Jestem jednak blogerką od przeszło dziesięciu lat. Studiuję, a wolne chwile poświęcam mojej rodzinie, przyjaciołom i oczywiście fantastyce - choć od stosunkowo niedawna. To właśnie koleżanki skierowały moje zainteresowania w stronę niezwykłego świata książki, filmu, serialu czy gry. A nawet znalazło się wśród nich miejsce dla mangi i anime. Bywam na lokalnych eventach poświęconych fantastyce, z których możecie spodziewać się tutaj relacji.
 • Preferencje literackie: fantastyka, kryminał, thriller, horror, biografia muzyczna, literatura obyczajowa, manga/komiks.
 • Preferencje muzyczne: rock (hard rock, classic rock), heavy metal (thrash/black/death/doom/power/speed metal) oraz metal neoklasyczny. Po prostu kocham Megadeth!
 • Preferencje filmowe/serialowe: filmy i seriale oglądam "od święta", prędzej pokuszę się o krótkie anime. Prawdopodobnie wynika to z tego, że nikt nie chce oglądać ze mną horrorów - nie mam pojęcia dlaczego. Ale Breaking Bad to naprawdę dobry serial!
 • Współpraca

  Z przyjemnością wymienię się linkami, bannerami i nawiążę wszelkie inne formy współpracy, między innymi podejmę się zrecenzowania książek przekazanych mi przez wydawnictwa, autorów czy księgarnie. Z mojej strony gwarantuję sumienną recenzję, zgodną z moimi osobistymi odczuciami.
  Można się ze mną skontaktować w komentarzu pod najnowszym postem lub mailowo: tamczytam@gmail.com

  http://www.replika.eu/

  Bookmaster.pl czyli świetne książki

  http://lovebooks.pl/

  https://czytampierwszy.pl/

  http://waneko.pl/
  http://www.akapit-press.com.pl/

  http://oficynka.pl/

  https://publicat.pl/
  http://www.papierowyksiezyc.pl/zapowiedzi.html

   
  http://www.wydawnictwomg.pl/
  https://czy-tam.pl/

  https://sztukater.pl/
  http://www.wydawnictwokobiece.pl/
  http://www.wsqn.pl/
  https://bukowylas.pl/

  http://www.wiezaczarnoksieznika.pl


  http://colorfulmedia.pl/produkty,pl,press.html

  http://czasopismobrama.pl/


  http://selkar.pl/

  2 komentarze

  1. Hej!
   Nie chcę ci robić bałaganu w komentarzach, więc napiszę tutaj ;)
   Nominowałam Cię do LBA :P mam nadzieję, że odpowiesz na moje jedenaście pytań, które znajdziesz tutaj: https://doinnego.blogspot.com/2016/08/hej-muminki-przerazacie-mnie-wiecie.html
   Pozdrawiam ciepło,
   Quidportavi

   OdpowiedzUsuń
  2. Hej!
   Chcesz poćwiczyć swoje pisarskie umiejętności i przy okazji wygrać książki, upominki, reklamę bloga i grafikę? Tak? W takim razie zapraszam Cię serdecznie do konkursu literackiego „Już nie zapomnisz mnie” – www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com Wystarczy napisać opowiadanie o dowolnej tematyce do 5 stron i… co dalej? Dowiedz się szczegółów, czytając regulamin na blogu. Pozdrawiam ciepło!

   Ps. Przepraszam za spam, ale wiadomo, jak trudno jest się zareklamować. A może akurat Cię zainteresuje konkurs?

   OdpowiedzUsuń